Slide background Slide thumbnail

TÜSİAD'dan Limak Enerji'ye Dijital Dönüşüm Ödülü

Limak Enerji, oluşturduğu dijital dönüşüm fikri ile TÜSİAD tarafından başarı hikâyesi yaratacak çözümler kapsamında ödüllendirildi. Ödülü, Limak Enerji CEO'su Birol Ergüven aldı.

Enerji sektörünün öncü şirketlerinden Limak Enerji, toplumun ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığı projelerle sektöre ışık tutuyor. Limak Enerji'nin projesi, Türk Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) yürütücülüğünde gerçekleştirilen, teknolojiyi kullanacak şirketler ile teknolojiyi geliştirecek olan start-up firmaları bir araya getiren “Sanayide Dijital Dönüşüm Programı” kapsamında "Ticarileşme Potansiyeli" katagorisinde ödüle layık görüldü.

30 proje arasından seçildi

TÜSİAD SD2 Programı kapsamında 500’ün üzerindeki teknoloji tedarikçisi şirketten ön elemeyi geçenler, teknoloji kullanıcısı start-uplar ile eşleşti. Limak Enerji’nin dijital dönüşüm projesi, 30 start-up projesi arasından, uygulamaya en uygun 2 proje arasına kalarak ödüle hak kazandı. Yapılan değerlendirmede Limak Enerji’nin projesi başarı hikâyesi yaratacak çözümlerden biri olarak adlandırıldı.

Copyright © 2015 Limak Holding. Tüm hakları saklıdır.
Limak Enerji bir Limak Şirketler Grubu üyesidir.