Slide background Slide thumbnail

Limak Enerji Yöneticilerinden Kars Ziyareti

Limak Enerji Dağıtım Grubu Genel Koordinatörü İsmail ERGÜNEŞ, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim GÜMÜŞLÜ, Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac ve beraberindeki heyet Kars Valisi Türker ÖKSÜZ'ü makamında ziyaret etti.

Limak Enerji Çağrı Merkezi’nin Kars'ın en büyük istihdam kaynaklarından biri olduğunu ve şehre değer kattığını belirten ÖKSÜZ, yöneticilerimiz ile sohbet etti. Konuşmanın ardından Limak Enerji Dağıtım Grubu Genel Koordinatörü İsmail ERGÜNEŞ, Vali ÖKSÜZ'e, UEDAŞ Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren bir fotoğrafı hediye etti.

Heyet ardından Valilikten ayrılarak çağrı merkezimizi ziyaret etti.

Çağrı merkezinde görev yapan personellerimizi 2018'in başarılı geçtiğini belirterek tebrik eden ERGÜNEŞ, değerlendirme sonucunda en yüksek puanı alan personellerimize başarı belgesi takdim etti.

Limak Enerji Çağrı Merkezinin en yüksek çağrı karşılama oranına sahip şirketlerden biri olduğunu belirten ERGÜNEŞ, 2019 için bu oranların daha da geliştirileceğini sözlerine ekledi.

Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman AYTAC’da hem eğitim hem de altyapı anlamında yapılan yatırımların karşılığını bu şekilde almaktan mutlu olduklarını belirtti. UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim GÜMÜŞLÜ ise çağrı merkezinin başarısını kutlayarak ALO186'nın vatandaşlarımız tarafından kullanılabilen tüm yapılar içinde en hızlı arıza bildirim araçlardan biri olduğunu dile getirdi.

Ödül töreninin ardından yöneticiler, çağrı merkezi personelleri ile birlikte yemek yedi.

Copyright © 2015 Limak Holding. Tüm hakları saklıdır.
Limak Enerji bir Limak Şirketler Grubu üyesidir.