Slide background Slide thumbnail

Madde Bağımlılığı İle Mücadele İçin "Trafolar Konuşuyor"

UEDAŞ tarafından uygulanan ‘Trafolar Konuşuyor’ projesi kapsamında yapılan çalışmalara bir yenisi daha eklendi. Madde kullanımı ile mücadele konusundaki bilinçlendirme mesajları grafiti ile trafoya uygulandı..

UEDAŞ hizmet bölgesi içerisinde toplumsal farkındalığın artırılması hedeflenen ve bu bağlamda merkezi trafolar üzerine sosyal mesajlar resmederek sürdürülen “Trafolar Konuşuyor” projesi kapsamında bir çalışmaya daha imza attı. Trafik kazaları, kadın şiddet ve engelli hakları gibi konularda sosyal mesajları trafo duvarlarına işleyerek toplumu bilinçlendirme çalışmalarına ağırlık verilen projede, bu kez de madde bağımlılığına dikkat çekildi.

Gençlerin madde kullanımı gibi zararlı alışkanlıklardan uzak durması amacıyla başlatılan madde kullanımı ile mücadele kampanyasına destek olmak amacıyla, Bursa’nın Osmangazi İlçesi’nde bulunan bir trafo binasının duvarına, madde bağımlılığına dikkati çeken görsel ve “Madde bağımlılığı fişinizi çekebilir” mesajı resmedildi. Proje kapsamında belirlenen iki ayrı trafoda daha bu uygulama yapılacak.

 

Copyright © 2015 Limak Holding. Tüm hakları saklıdır.
Limak Enerji bir Limak Şirketler Grubu üyesidir.